Сервер сети референцных станций - СКНОУ
free counters

Послуги

Фахівці Є.П.С. здійснюють діагностику, юстирування, гарантійний та пост-гарантійний ремонт обладнання, сприяє проведенню метрологічного калібрування та повірки в державних органах, а також проводить навчання фахівців роботі з геодезичним та супутниковим навігаційним обладнанням компаній NovAtel/Hexagon, SweGeo, South, ComNav, SatLab та інш.

Сервісний центр

В центральному офісі компанії Є.П.С. розгорнуто спеціалізований сервісний центр щодо діагностики, поточного та капітального ремонту GNSS приймачі, тахеометрів, теодолітів, оптичних та цифрових нівелірів, а також широкого колу аксесуарів. Фахівці сервісного центру мають відповідні сертифікати від всіх провідних компаній-виробників обладнання, інтереси яких представляє на ринку України ТОВ Є.П.С.
Тел.: 0800 20 61 91

E-mail: info@eps.com.ua
Telegram: Є.П.С. сервіс - основний канал,
SurvX Ukraine — on-line підтримка користувачів програмного забезпечення SurvStar, SurvX та SurPad

Метрологічне калібрування та повірка приладів

Наші фахівці здійснюють підготовку та технічний супровід метрологічного калібрування та повірки геодезичного вимірювального обладнання у спеціалізованих державних органах – Національному науковому центрі «Інститут метрології» та ДП «Харківстандартметрологія». Завдяки тісній та плідній співпраці ТОВ «Є.П.С.» з даними організаціями всі метрологічні процедури вдається здійснити у найкоротші терміни та у зручний для Замовника час.
Детальніше про ціни на метрологічні послуги можна дізнатися в розділі «Метрологія» нашого сайту. 

Топографо-геодезичні роботи

Ми виконуємо всі види інженерно-геодезичних робіт та інженерно-геодезичних досліджень по всієї території України з використання надсучасного обладнання як наземної, так і повітряної зйомки.

Деталі про види робіт можна дізнатися за посиланням: топографо-геодезичні дослідження.
Тел.: (063) 470 10 12 та (095) 345 09 56 — Валерий Миколайович

E-mail: deibeko@eps.com.ua

Смотреть предложения...