Партнери

logo

Є.П.С. – це команда професіоналів у галузі високоточного позиціонування та геодезії. Спираючись на багаторічний досвід та знання наших співробітників та надійних зарубіжних партнерів, ми орієнтуємось на довгострокову співпрацю з нашими Замовниками. Команда Є.П.С. пропонує високоефективні технології та обладнання від провідних світових виробників для якісного вирішення завдань, що стоять перед нашими клієнтами. Гнучкий підхід до кожного Замовника дозволяє сформувати та запропонувати оптимальне технічне та комерційне рішення на базі оптичного, електронного, лазерного чи супутникового обладнання.

logo

South Surveying & Mapping Instruments є провідним професійним промисловим підприємством на материковій частині Китаю. Воно включає п'ять дочірніх фабрик, що спеціалізуються на виробництві та продажу дев'яти видів геодезичного обладнання таких як: GNSS-системи, електронні тахеометри, теодоліти, далекоміри, оптичні нівеліри, лазерні будівельники площин, різне приладдя (відбивачі, віхи, адаптери і т.п) , а також програмне забезпечення. Кількість інженерів та службовців компанії перевищує 1800 осіб, сфера діяльності компанії охоплює 30 провінцій КНР та налічує понад 150 муніципальних офісів, а також сотні авторизованих дилерів на території Китаю. Щорічний обсяг продажів компанії складає понад 20000 електронних тахеометрів, 30000 електронних теодолітів, понад 2000 комплектів GNSS-систем та понад 3000 ліцензійних копій програмного забезпечення. Такі обсяги продаж є потужною силою на сучасному ринку геодезичного обладнання. Не заощаджуючи на зусиллях у галузі дослідження міжнародного ринку, за останні роки компанія SOUTH розвинула мережу дистрибуторів у більш ніж 80 країнах та регіонах світу, експортуючи велику кількість приладів та обладнання. Компанія SOUTH зі щирою любов'ю ставиться до своїх клієнтів і робить все можливе для підвищення якості свого обладнання та сервісного обслуговування в сучасному світі, що динамічно розвивається.

logo

Carlson Software, Inc. (США) є провідним світовим розробником програмного забезпечення для задач геодезії, земельного кадастру, гірничої промисловості, цивільного та промислового будівництва, дорожнього будівництва, машинного контролю, ГІС та інших додатків, а також цілого ряду спеціальних офісних додатків, що працюють у середовищі AutoCAD, для обробки просторової інформації та завдань проектування різних об'єктів. Компанія створила кілька пакетів програмного забезпечення, що інсталюється як в електронні тахеометри, так і польові контролери для роботи з електронними тахеометрами і GNSS приймачами. З 2010 року компанія з використанням власних розробок та інноваційних технологій компанії NovAtel Inc. виробляє GNSS RTK систему Surveyor+GPS.

logo

NovAtel Inc. (Калгарі, штат Альберта, Канада) є одним із світових лідерів у галузі розробки, виробництва та впровадження технологій, компонентів та комплексів, пов'язаних із Глобальними Навігаційними Супутниковими Системами (Global Navigation Satellite System або GNSS). Територіально компанія розташована в Калгарі, провінція Альберта, Канада. Компанія сертифікована за стандартом ISO 9001 і виробляє високоякісні OEM модулі, приймачі GNSS, GNSS антени, програмне забезпечення для обробки результатів GNSS вимірювань, а також забезпечує комплексні по об'єднанню GNSS з технологіями інерційних навігаційних систем. Продукція компанії широко застосовується по всьому світу для геодезичної та гідрографічної зйомки, підтримки ГІС та аерофотозйомки, у завданнях високоточного землеробства та управління механізмами, при вирішенні завдань систем єдиного часу, а також в авіаційному та морському транспорті. Приймачі компанії NovAtel Inc. активно використовуються у широкозонних та локальних функціональних доповненнях GNSS у США (WAAS/LAAS), Японії (MSAS), Європі (EGNOS), Китаї та Індії. Стратегічна політика компанії спрямовано пропозицію високоефективних базових рішень для TOP виробників GNSS устаткування. Крім того, великі зусилля компанія спрямовує на забезпечення широкого попиту на обладнання для інтеграції, пропонуючи на ринку оптимальні рішення за критерієм ефективності/вартості. З недавнього часу компанія NovAtel Inc. належить групі компаній HEXAGON (Швеція)

logo

Septentrio розробляє рішення для позиціонування для промислових застосувань, таких як робототехніка, будівництво, дослідження та картографування, гідрографія, логістика та безпілотні літальні апарати. Штаб-квартира Septentrio розташована в Льовені (Бельгія) і представлена по всьому світу з офісами в Еспоо (Фінляндія), Лос-Анджелесі (США), Шанхаї (Китай), Йокогамі (Японія) і Сеулі (Корея), а також численними партнерами по всьому світу.

logo

Calian® GNSS Ltd (колишній Tallysman Wireless Inc.) є розробником, виробником і постачальником GNSS антен і аксесуарів для роботи із широким спектром програм супутникового позиціонування, навігації та даних.

Компанія Calian, що базується в Оттаві, Канада, зосереджена на високофункціональних, високопродуктивних технологіях і рішеннях. До основних компетенцій належать цифрові бездротові мережі, проектування компонентів радіочастотних і глобальних навігаційних супутникових систем.