Послуги

Фахівці Є.П.С. здійснюють діагностику, юстирування, гарантійний та пост-гарантійний ремонт обладнання, сприяють проведенню метрологічного калібрування та повірки в державних органах, а також проводять навчання фахівців роботі з геодезичним та супутниковим навігаційним обладнанням компаній NovAtel/Hexagon, SweGeo, South, ComNav, SatLab та інш.

Сервісний центр

В центральному офісі компанії Є.П.С. розгорнуто спеціалізований сервісний центр щодо діагностики, поточного та капітального ремонту GNSS приймачів, тахеометрів, теодолітів, оптичних та цифрових нівелірів, а також широкого кола аксесуарів. Фахівці сервісного центру мають відповідні сертифікати від всіх провідних компаній-виробників обладнання, інтереси яких представляє на ринку України ТОВ Є.П.С.

Контакти
Пошта: info@eps.com.ua

Метрологічне калібрування та повірка приладів

Наші фахівці здійснюють підготовку та технічний супровід метрологічного калібрування та повірки геодезичного вимірювального обладнання у спеціалізованих державних органах – Національному науковому центрі «Інститут метрології» та ДП «Харківстандартметрологія». Завдяки тісній та плідній співпраці ТОВ «Є.П.С.» з даними організаціями всі метрологічні процедури вдається здійснити у найкоротші терміни та у зручний для Замовника час. Ціни на повірку геодезичного обладнання можна переглянути за посиланням

Топографо-геодезичні роботи

Ми виконуємо всі види інженерно-геодезичних робіт та інженерно-геодезичних досліджень по всієї території України з використання надсучасного обладнання як наземної, так і повітряної зйомки.

Контакти
Пошта: info@eps.com.ua